O nas

AKADEMIA ARTE  to miejsce pełne emocji, zaangażowania i entuzjazmu. Podczas zajęć będziemy razem  cieszyć się , bawić, uczyć i rozwijać. Czas spędzony wspólnie na zajęciach pozwoli odkryć talent  w każdym z Was i zaprowadzi na prawdziwą scenę! Każdy z naszej Artowskiej rodziny przeżyje występ na dużej scenie przed  publicznością.

Jesteśmy przekonani, że pośród Was jest wielu wybitnych aktorów, piosenkarzy i tancerzy.  Nasi instruktorzy dodadzą do Waszych talentów znakomity warsztat aktorski, wokalny i taneczny.

Pamiętajcie jednak, że  do sukcesu zaprowadzi Was połączenie chęci, pracy i talentu. Oznacza to, że będziemy też wymagać i oczekiwać od Was rzetelności, dyscypliny i  systematyczności.  Akademia Arte to nie tylko zajęcia artystyczne, ale także warsztat silnej woli, determinacji i odpowiedzialności zarówno z naszej, jak i z Waszej strony.

Rezultatem Waszej  i naszej pracy będzie zawsze muzyczny spektakl teatralny dla szerokiej publiczności!

Współpracujemy z największymi domami medialnymi w Polsce produkującymi największe Show telewizyjne w kraju dla TVN, POLSATU, TVP i innych stacji, gdzie nasi uczestnicy się realizują jako artyści i zdobywają popularność.

Czekamy na Was z otwartym sercem!