Nasza kadra

Home / Nasza kadra
Patrycja Wojtasik

Patrycja Wojtasik

Patrycja Wojtasik – Tańczy od 4 roku życia. Swoją przygodę z tańcem zaczynała od Disco Dance poprzez Taniec Towarzyski, Jazz a od 9 lat specjalizuje się w Hip-Hopie. Dyplomowany instruktor, prowadzi zajęcia w wielu szkołach tańca. Bierze udział w szkoleniach z różnych technik tanecznych z najlepszymi tancerzami w Polsce i na świecie m.in Artur Golec, Klaudia Sadło, Michał Kalcowski, Klaudia Antos, Marco Arbau, Mariusz Kotarski, Adrianna Piechówka, Kamila Zalewska, Nate Poole, Grzegorz Pańtak. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej. Trzykrotnie zajęła 1 miejsce na eliminacjach do Mistrzostw Świata, zdobyła również 5 miejsce w Dance...

Monika Kozak Wojciechowska

Monika Kozak Wojciechowska

Monika Kozak Wojciechowska ukończyła Dyrygenturę Chóralną na Akademii Muzycznej w Krakowie. W latach 2002-20016 była wykładowcą na UJK w Kielcach, gdzie prowadziła chór, zespół wokalny, była akompaniatorem. Lekcje śpiewu pobierała u światowej sławy tenora wagnerowskiego Mariana Porębskiego, któremu również akompaniowała w kraju i za granicą. Od 2013 jest nauczycielem w ZPSM w Kielcach. Od 15 lat śpiewa w Chórze Kameralnym Fermata, z którym zdobyła wiele prestiżowych nagród w kraju i za granicą. Brała udział w nagraniu 14 CD. Nagrywała ścieżkę dźwiękową m. in.do filmu „Korona Królów”. Współpracuje z Filharmonią Świętokrzyską. Kształci wokalnie dzieci, młodzież i dorosłych.

Oliwia Lachnik

Oliwia Lachnik

Wokalistka, absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w Opolu w klasie skrzypiec i fortepianu. Od 5 roku życia kształci swoj głos w studiu piosenki ,,Debiut” założonym przez Elżbietę Zapendowską. Zdobywczyni miejsc na podium na festiwalach ogólnopolskich czy międzynarodowych. Uczestniczka programu The Voice of Poland 8, aktualnie pracująca nad wydaniem płyty.

Paulina Hebel

Paulina Hebel

Absolwentka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu, w klasie skrzypiec i altówki oraz absolwentka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im.Fryderyka Chopina w Warszawie, wydziału wokalno – aktorskiego, który ukończyła z wyróżnieniem. W 2012 roku, wraz z drużyną Ryszarda Rynkowskiego doszła do finału programu telewizyjnego Bitwa na Głosy. Dokładnie rok po jego emisji, wraz z grupą otrzymała Złotą Płytę za nagranie i sprzedaż płyty „Razem”, w liczbie 15 000 egzemplarzy. Śpiewu uczyła się od najmłodszych lat, zarówno metodą Bel Canto jak i SLS, co aktualnie daje jej szeroki wachlarz metod i rozwiązań w praktyce pedagogicznej. Dodatkowo jest nauczycielem wychowania...

Ewelina Bator

Ewelina Bator

Ewelina Bator. Aktorka, absolwentka Warszawskiej Akademii Teatralnej a także Nowojorskiej szkoły Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Można było ją zobaczyć między innymi w spektaklach Icoidi, Pibloktoq, Parwan, Blee. Zagrała w serialach Ojciec Mateusz, Przyjaciółki.

MAJA MARIA RYBICKA

MAJA MARIA RYBICKA

Aktorka. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu wydziału aktorskiego. Aktualnie grająca gościnnie w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie gitary oraz fortepianu. Finalistka Festiwalu Piosenki Aktorskiej w Bydgoszczy oraz Koszalinie, gdzie zajęła 1 oraz 2 miejsce. Dostała nagrodę specjalną za ,,Głos, która ma coś do powiedzenia" . Współpracowała z takimi reżyserami jak: Agata Duda-Gracz, Remigiusz Brzyk, Paweł Łysak czy Stefan Friedman. Uwielbia muzykę Yana Tiersena oraz Maxa Richtera.

MARIUSZ WYCHÓDZKI

MARIUSZ WYCHÓDZKI

Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor kulturystyki , trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywa pracując z dziećmi i młodzieżą w szkole oraz prowadząc zajęcia z akrobatyki, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej i indywidualne treningi.

DOMINIKA MARIA MALCZYŃSKA

DOMINIKA MARIA MALCZYŃSKA

Aktorka, reżyserka, pedagog. Absolwentka "Reżyserii teatru dzieci i młodzieży" w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, filia we Wrocławiu oraz Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na kierunkach dziennikarstwo oraz historia (nauczycielska i archiwalna). Uczestniczyła w licznych warsztatach aktorskich w kraju i zagranicą. Współpracowała z reżyserami takimi jak min. Karolina Sokołowska, Zmicer Chatkov, Szymon Budzyk, Andre de la Cruz, Mariagiovanna Rosati Hansen. Współpracuje z Istituto Teatrale Europeo w Rzymie. Ma na koncie wiele ról teatralnych i serialowych.