Nasza kadra

Home / Nasza kadra
MAJA MARIA RYBICKA

MAJA MARIA RYBICKA

Aktorka. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu wydziału aktorskiego. Aktualnie grająca gościnnie w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie gitary oraz fortepianu. Finalistka Festiwalu Piosenki Aktorskiej w Bydgoszczy oraz Koszalinie, gdzie zajęła 1 oraz 2 miejsce. Dostała nagrodę specjalną za ,,Głos, która ma coś do powiedzenia" . Współpracowała z takimi reżyserami jak: Agata Duda-Gracz, Remigiusz Brzyk, Paweł Łysak czy Stefan Friedman. Uwielbia muzykę Yana Tiersena oraz Maxa Richtera.

MARIUSZ WYCHÓDZKI

MARIUSZ WYCHÓDZKI

Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor kulturystyki , trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywa pracując z dziećmi i młodzieżą w szkole oraz prowadząc zajęcia z akrobatyki, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej i indywidualne treningi.

ALEKSANDRA KOWALCZYK

ALEKSANDRA KOWALCZYK

Aktorka, reżyserka, pedagog. Skończyłam PWST we Wrocławiu, na Wydziale Lalkarskim. Byłam zakochana w lalkach, później ta miłość troszkę osłabła. Natomiast miłość do teatru pozostała. Jako aktorka obecnie współpracuję z Teatrem Nowe Przestrzenie w Krakowie oraz z Teatrem Druga Strefa w Warszawie. Cenie sobie wolność artystyczną i możliwość robienia takiego teatru, jaki chcę robić. Piszę i reżyseruję bajki dla dzieci, które są grane na scenach w całej Polsce. Prowadzę zajęcia aktorskie od wielu lat. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą.

IRYNA KUPRIIANOVA

IRYNA KUPRIIANOVA

Na drogę taneczną weszła w wieku 7 lat w zespole tańca ludowego „Bereznianka” na Ukrainie. W 2003 roku została solistką choreograficznego zespołu Klasycznego i Współczesnego Tańca im. Isadora. Tańczyła w jednym z najbardziej prestiżowych zespołów Ukrainy „Żyttja”. Jako tancerka współpracowała z różnymi wokalistami, brała udział w wielu przedstawieniach teatralnych. Od 2013 roku pracuje jako choreograf i trener. Specjalizuje się w technikach Jazz, Contemporary, Balet. Pracowała również jako asystent prezydenta Ukraińskiej Federacji Tańca.
W Polsce współpracowała z zawodowcami z zespołu „Plejada” we Wrocławiu.

ANNA PACOCHA

ANNA PACOCHA

Trenerka, tancerka, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, choreograf, sędzia Polskiej Federacji Tańca Freestyle, absolwentka WUM na kierunku fizjoterapia. Od 2015 gra w Krakowskim Teatrze Variete, w musicalu „Legalna Blondynka” w reżyserii Janusza Józefowicza oraz współtworzy obsadę spektaklu „Variete Film Show” w reżyserii Janusza Szydłowskiego. Od 2008 r związana z Teatrem Tańca Sway pod kierunkiem Anny Wielogórskiej gdzie brała udział w licznych produkcjach tanecznych m.in. jako solistka spektakli: „Siostry”, „Human”, „Halfway” którego premiera odbyła się w Teatrze Żydowskim w Warszawie 2014r. Tancerka i choreograf w programach rozrywkowych TV. Trasa promująca TVN Turbo, udział w programach rozrywkowych : „Załóż się” Tvp2, „Show time” Polsat, „Sylwester z Jedynką”Tvp1, „Jak Oni Śpiewają” Polsat, „Fabryka Gwiazd” Polsat.

MARCIN CZYŻEWSKI

MARCIN CZYŻEWSKI

Wokalista, gitarzysta i kompozytor. Współpracował m.in. z zespołami Oddział Zamknięty, Harlem, Azyl P, Emigranci. Finalista międzynarodowego konkursu o nagrodę bursztynowego słowika Sopot Festival TVN z autorską kompozycją „Some part of me”, znaną m.in. z seriali „Barwy szczęścia”, „Londyńczycy” i „tancerze”. Finalista pierwszej edycji Must be the music.
Finalista The Voice of Poland 6 w drużynie Edyty Górniak. Kompozytor największego przeboju zwycięzcy The Voice of Poland, Mateusza Ziółko. Utwór „W płomieniach” jest obecnie najczęściej graną polską piosenką w stacjach radiowych i ma ponad 26 mln wyświetleń na YouTube i ich liczba wciąż rośnie. Utwór dotarł również do 1szego miejsca na popliście radia RMF FM. Wkrótce Marcin wystąpi w Mam Talent z własną piosenką p.t. Łatwiej trudniej, premiera niebawem.

MARIUSZ ADAMCZYK

MARIUSZ ADAMCZYK

Nauczyciel tańca, choreograf, tancerz z ponad 20 letnim doświadczeniem scenicznym.
Wysoko zawieszona poprzeczka artystyczna zaprowadziła do wielu sukcesów.
Jako tancerz to laureat wielu prestiżowych turniejów tanecznych w stylach street dance.
Niedosyt artystyczny i ambicje w dziedzinie tańca i sztuki otworzyło wiele drzwi do współpracy z agencjami artystycznymi, ośrodkami kulturalnymi, szkołami tańca oraz z teatrami m.in. Śląski Teatr Tańca – międzynarodowa konferencja tańca współczesnego oraz projety teatralno-taneczne z młodzieżą zagrożoną, Gliwicki Teatr Muzyczny – tancerz w musicalach m.in. „Footlose”, „Hello Dolly” oraz w produkcjach telewizyjnych
TVP Katowice, TVP Rzeszów, Polsat „Tylko taniec”.

DOMINIKA MARIA MALCZYŃSKA

DOMINIKA MARIA MALCZYŃSKA

Aktorka, reżyserka, pedagog. Absolwentka "Reżyserii teatru dzieci i młodzieży" w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, filia we Wrocławiu oraz Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na kierunkach dziennikarstwo oraz historia (nauczycielska i archiwalna). Uczestniczyła w licznych warsztatach aktorskich w kraju i zagranicą. Współpracowała z reżyserami takimi jak min. Karolina Sokołowska, Zmicer Chatkov, Szymon Budzyk, Andre de la Cruz, Mariagiovanna Rosati Hansen. Współpracuje z Istituto Teatrale Europeo w Rzymie. Ma na koncie wiele ról teatralnych i serialowych.

MARTA JAKUBOWSKA

MARTA JAKUBOWSKA

Jest trenerem i wychowawcą, pracowała w takich miejscach jak: Szkoła tańca Monstars; BTB Agency; Loud street dance. Tańczy w teledyskach popularnych artystów jak Afromental, Madox czy Sylwii Grzeszczak. Na codzień prowadzi warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży.

MARIA HOLKA

MARIA HOLKA

Kompozytorka, aranżerka, wokalistka, autorka tekstów, muzykolog, pedagog. Od 10 lat prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych. Obecnie pracuje jako instruktor śpiewu m.in. w Warszawskiej Szkole Filmowej, Studiu Tańca Saute. Współpracuje też z firmą Sport and Fun, z którą jeździ jako prowadząca warsztaty wokalne na obozach dla młodzieży. Ponadto: Tworzy i wykonuje muzykę filmową, teatralną, rozrywkową. i ilustracyjną. Komponuje także utwory dla dzieci, współtworzy zespół Retrospektakl oraz występuje solowo.

IZABELA GÓRSKA

IZABELA GÓRSKA

Aktorka, wokalistka, instruktor teatralny, animator kultury. Od 2013 roku Dyrektor finansowy i administracyjny Teatru XL w Warszawie.
Współzałożycielka Stowarzyszenia Międzynarodowych Inicjatyw Artystycznych EduTeArt.W Teatrze XL wraz z Dianą Karamon, koordynuje pracę Ogniska Pracy Artystycznej Dzieci i Młodzieży XS w XL. Debiutowała główną rolą w spektaklu dyplomowym "Harper Regan"

PAWEŁ KULIK

PAWEŁ KULIK

Finalista telewizyjnego programu You Can Dance 3/4 edycja . Pierwszy b-boy w polsce w YCD.
Pierwsze kroki na scenie teatralnej miały miejsce w musicalu breakowym na deskach Teatru Powszechnego pod kierownictwem Krzysztofa Szaradowskiego i b-boya Chińczyka Rafała Wilczewskiego ( wielokrotnego mistrza polski w b-boyingu wywodzącego się z elitarnej grupy Scrap Beat )
Jego rodzimą techniką jest b-boying,który towarzyszy mu od zawsze. Niemniej zawsze stara się łączyć i rozszerzać owy styl o techniki z dziedzin akrobatycznych ,gimnastycznych czy sztuk walk jak np. capoeira.
Pierwsze kroki w świecie turniejowym stawiał pod banderą IDO na zawodach i pokazach zwiedzając Europe.