Nasza kadra

Home / Nasza kadra
Ewelina Bator

Ewelina Bator

Ewelina Bator. Aktorka, absolwentka Warszawskiej Akademii Teatralnej a także Nowojorskiej szkoły Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Można było ją zobaczyć między innymi w spektaklach Icoidi, Pibloktoq, Parwan, Blee. Zagrała w serialach Ojciec Mateusz, Przyjaciółki.

MAJA MARIA RYBICKA

MAJA MARIA RYBICKA

Aktorka. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu wydziału aktorskiego. Aktualnie grająca gościnnie w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie gitary oraz fortepianu. Finalistka Festiwalu Piosenki Aktorskiej w Bydgoszczy oraz Koszalinie, gdzie zajęła 1 oraz 2 miejsce. Dostała nagrodę specjalną za ,,Głos, która ma coś do powiedzenia" . Współpracowała z takimi reżyserami jak: Agata Duda-Gracz, Remigiusz Brzyk, Paweł Łysak czy Stefan Friedman. Uwielbia muzykę Yana Tiersena oraz Maxa Richtera.

MARIUSZ WYCHÓDZKI

MARIUSZ WYCHÓDZKI

Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor kulturystyki , trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywa pracując z dziećmi i młodzieżą w szkole oraz prowadząc zajęcia z akrobatyki, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej i indywidualne treningi.

ALEKSANDRA KOWALCZYK

ALEKSANDRA KOWALCZYK

Aktorka, reżyserka, pedagog. Skończyłam PWST we Wrocławiu, na Wydziale Lalkarskim. Byłam zakochana w lalkach, później ta miłość troszkę osłabła. Natomiast miłość do teatru pozostała. Jako aktorka obecnie współpracuję z Teatrem Nowe Przestrzenie w Krakowie oraz z Teatrem Druga Strefa w Warszawie. Cenie sobie wolność artystyczną i możliwość robienia takiego teatru, jaki chcę robić. Piszę i reżyseruję bajki dla dzieci, które są grane na scenach w całej Polsce. Prowadzę zajęcia aktorskie od wielu lat. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą.

IRYNA KUPRIIANOVA

IRYNA KUPRIIANOVA

Na drogę taneczną weszła w wieku 7 lat w zespole tańca ludowego „Bereznianka” na Ukrainie. W 2003 roku została solistką choreograficznego zespołu Klasycznego i Współczesnego Tańca im. Isadora. Tańczyła w jednym z najbardziej prestiżowych zespołów Ukrainy „Żyttja”. Jako tancerka współpracowała z różnymi wokalistami, brała udział w wielu przedstawieniach teatralnych. Od 2013 roku pracuje jako choreograf i trener. Specjalizuje się w technikach Jazz, Contemporary, Balet. Pracowała również jako asystent prezydenta Ukraińskiej Federacji Tańca.
W Polsce współpracowała z zawodowcami z zespołu „Plejada” we Wrocławiu.

ANNA PACOCHA

ANNA PACOCHA

Trenerka, tancerka, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, choreograf, sędzia Polskiej Federacji Tańca Freestyle, absolwentka WUM na kierunku fizjoterapia. Od 2015 gra w Krakowskim Teatrze Variete, w musicalu „Legalna Blondynka” w reżyserii Janusza Józefowicza oraz współtworzy obsadę spektaklu „Variete Film Show” w reżyserii Janusza Szydłowskiego. Od 2008 r związana z Teatrem Tańca Sway pod kierunkiem Anny Wielogórskiej gdzie brała udział w licznych produkcjach tanecznych m.in. jako solistka spektakli: „Siostry”, „Human”, „Halfway” którego premiera odbyła się w Teatrze Żydowskim w Warszawie 2014r. Tancerka i choreograf w programach rozrywkowych TV. Trasa promująca TVN Turbo, udział w programach rozrywkowych : „Załóż się” Tvp2, „Show time” Polsat, „Sylwester z Jedynką”Tvp1, „Jak Oni Śpiewają” Polsat, „Fabryka Gwiazd” Polsat.

DOMINIKA MARIA MALCZYŃSKA

DOMINIKA MARIA MALCZYŃSKA

Aktorka, reżyserka, pedagog. Absolwentka "Reżyserii teatru dzieci i młodzieży" w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, filia we Wrocławiu oraz Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na kierunkach dziennikarstwo oraz historia (nauczycielska i archiwalna). Uczestniczyła w licznych warsztatach aktorskich w kraju i zagranicą. Współpracowała z reżyserami takimi jak min. Karolina Sokołowska, Zmicer Chatkov, Szymon Budzyk, Andre de la Cruz, Mariagiovanna Rosati Hansen. Współpracuje z Istituto Teatrale Europeo w Rzymie. Ma na koncie wiele ról teatralnych i serialowych.