Nasza kadra

Home / Nasza kadra
ALEKSANDRA KOWALCZYK

ALEKSANDRA KOWALCZYK

Aktorka, reżyserka, pedagog. Skończyłam PWST we Wrocławiu, na Wydziale Lalkarskim. Byłam zakochana w lalkach, później ta miłość troszkę osłabła. Natomiast miłość do teatru pozostała. Jako aktorka obecnie współpracuję z Teatrem Nowe Przestrzenie w Krakowie oraz z Teatrem Druga Strefa w Warszawie. Cenie sobie wolność artystyczną i możliwość robienia takiego teatru, jaki chcę robić. Piszę i reżyseruję bajki dla dzieci, które są grane na scenach w całej Polsce. Prowadzę zajęcia aktorskie od wielu lat. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą.

IRYNA KUPRIIANOVA

IRYNA KUPRIIANOVA

Na drogę taneczną weszła w wieku 7 lat w zespole tańca ludowego „Bereznianka” na Ukrainie. W 2003 roku została solistką choreograficznego zespołu Klasycznego i Współczesnego Tańca im. Isadora. Tańczyła w jednym z najbardziej prestiżowych zespołów Ukrainy „Żyttja”. Jako tancerka współpracowała z różnymi wokalistami, brała udział w wielu przedstawieniach teatralnych. Od 2013 roku pracuje jako choreograf i trener. Specjalizuje się w technikach Jazz, Contemporary, Balet. Pracowała również jako asystent prezydenta Ukraińskiej Federacji Tańca.
W Polsce współpracowała z zawodowcami z zespołu „Plejada” we Wrocławiu.

ANNA PACOCHA

ANNA PACOCHA

Trenerka, tancerka, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, choreograf, sędzia Polskiej Federacji Tańca Freestyle, absolwentka WUM na kierunku fizjoterapia. Od 2015 gra w Krakowskim Teatrze Variete, w musicalu „Legalna Blondynka” w reżyserii Janusza Józefowicza oraz współtworzy obsadę spektaklu „Variete Film Show” w reżyserii Janusza Szydłowskiego. Od 2008 r związana z Teatrem Tańca Sway pod kierunkiem Anny Wielogórskiej gdzie brała udział w licznych produkcjach tanecznych m.in. jako solistka spektakli: „Siostry”, „Human”, „Halfway” którego premiera odbyła się w Teatrze Żydowskim w Warszawie 2014r. Tancerka i choreograf w programach rozrywkowych TV. Trasa promująca TVN Turbo, udział w programach rozrywkowych : „Załóż się” Tvp2, „Show time” Polsat, „Sylwester z Jedynką”Tvp1, „Jak Oni Śpiewają” Polsat, „Fabryka Gwiazd” Polsat.

OLGA AGAFONOVA

OLGA AGAFONOVA

Przyjechała do Polski żeby spełnić swoje marzenie, studiować na Akademii Muzycznej. Ciężka praca zaowocowała sukcesem. Po studiach postanowiła, że nie może koncentrować się wyłącznie na śpiewie operowym, więc zaczęła naukę w stylistyce SLS u Andresa Matroel. Dużo i ciężko pracowała, żeby zdobyć wiedzę, którą posiada w dniu dzisiejszym. Poza szkołą muzyczna ukończyła studia reżyserskie oraz aktorskie.
Zawód śpiewaka, to nie tylko stanie na scenie przed mikrofonem, to również odgrywanie innej roli. Praca z mikrofonem , dykcja, ruch sceniczny oraz dużo różnych elementów sprawiają że jesteśmy artystami. Cała zdobytą wiedzę przekaże Naszym uczestnikom,nauczy najważniejszych aspektów, które są bardzo ważne dla każdego artysty.

MARCIN CZYŻEWSKI

MARCIN CZYŻEWSKI

Wokalista, gitarzysta i kompozytor. Współpracował m.in. z zespołami Oddział Zamknięty, Harlem, Azyl P, Emigranci. Finalista międzynarodowego konkursu o nagrodę bursztynowego słowika Sopot Festival TVN z autorską kompozycją „Some part of me”, znaną m.in. z seriali „Barwy szczęścia”, „Londyńczycy” i „tancerze”. Finalista pierwszej edycji Must be the music.
Finalista The Voice of Poland 6 w drużynie Edyty Górniak. Kompozytor największego przeboju zwycięzcy The Voice of Poland, Mateusza Ziółko. Utwór „W płomieniach” jest obecnie najczęściej graną polską piosenką w stacjach radiowych i ma ponad 26 mln wyświetleń na YouTube i ich liczba wciąż rośnie. Utwór dotarł również do 1szego miejsca na popliście radia RMF FM. Wkrótce Marcin wystąpi w Mam Talent z własną piosenką p.t. Łatwiej trudniej, premiera niebawem.

WOJTEK ANDRZEJUK

WOJTEK ANDRZEJUK

Absolwent Akademii Filmu i Telewizji na wydziale reżyserii. Z show biznesem związany od 30 lat, a ze światem filmu 20. Twórca i jeden z wykładowców w Akademii Inicjatyw Artystycznych gdzie przygotowywał dzieci i młodzież do zawodu aktora. Jego najlepsi uczniowie grają w serialach, filmach reklamowych, a jedna z uczennic - Wiktoria Domańska - jest obecnie wokalistką zespołu ICH TROJE. Autor tekstów, scenariuszy, i twórca wielu teledysków oraz filmów reklamowy. Jeden z jego klipów (utwór Marka Piekarczyka) otrzymał nagrodę internatów na Festiwalu Polskich Wideoklipów YACH FILM 2016.

MARIUSZ ADAMCZYK

MARIUSZ ADAMCZYK

Nauczyciel tańca, choreograf, tancerz z ponad 20 letnim doświadczeniem scenicznym.
Wysoko zawieszona poprzeczka artystyczna zaprowadziła do wielu sukcesów.
Jako tancerz to laureat wielu prestiżowych turniejów tanecznych w stylach street dance.
Niedosyt artystyczny i ambicje w dziedzinie tańca i sztuki otworzyło wiele drzwi do współpracy z agencjami artystycznymi, ośrodkami kulturalnymi, szkołami tańca oraz z teatrami m.in. Śląski Teatr Tańca – międzynarodowa konferencja tańca współczesnego oraz projety teatralno-taneczne z młodzieżą zagrożoną, Gliwicki Teatr Muzyczny – tancerz w musicalach m.in. „Footlose”, „Hello Dolly” oraz w produkcjach telewizyjnych
TVP Katowice, TVP Rzeszów, Polsat „Tylko taniec”.

DOMINIKA MARIA MALCZYŃSKA

DOMINIKA MARIA MALCZYŃSKA

Aktorka, reżyserka, pedagog. Absolwentka "Reżyserii teatru dzieci i młodzieży" w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, filia we Wrocławiu oraz Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na kierunkach dziennikarstwo oraz historia (nauczycielska i archiwalna). Uczestniczyła w licznych warsztatach aktorskich w kraju i zagranicą. Współpracowała z reżyserami takimi jak min. Karolina Sokołowska, Zmicer Chatkov, Szymon Budzyk, Andre de la Cruz, Mariagiovanna Rosati Hansen. Współpracuje z Istituto Teatrale Europeo w Rzymie. Ma na koncie wiele ról teatralnych i serialowych.

MARTA JAKUBOWSKA

MARTA JAKUBOWSKA

Jest trenerem i wychowawcą, pracowała w takich miejscach jak: Szkoła tańca Monstars; BTB Agency; Loud street dance. Tańczy w teledyskach popularnych artystów jak Afromental, Madox czy Sylwii Grzeszczak. Na codzień prowadzi warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży.

MARIA HOLKA

MARIA HOLKA

Kompozytorka, aranżerka, wokalistka, autorka tekstów, muzykolog, pedagog. Od 10 lat prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych. Obecnie pracuje jako instruktor śpiewu m.in. w Warszawskiej Szkole Filmowej, Studiu Tańca Saute. Współpracuje też z firmą Sport and Fun, z którą jeździ jako prowadząca warsztaty wokalne na obozach dla młodzieży. Ponadto: Tworzy i wykonuje muzykę filmową, teatralną, rozrywkową. i ilustracyjną. Komponuje także utwory dla dzieci, współtworzy zespół Retrospektakl oraz występuje solowo.

IZABELA GÓRSKA

IZABELA GÓRSKA

Aktorka, wokalistka, instruktor teatralny, animator kultury. Od 2013 roku Dyrektor finansowy i administracyjny Teatru XL w Warszawie.
Współzałożycielka Stowarzyszenia Międzynarodowych Inicjatyw Artystycznych EduTeArt.W Teatrze XL wraz z Dianą Karamon, koordynuje pracę Ogniska Pracy Artystycznej Dzieci i Młodzieży XS w XL. Debiutowała główną rolą w spektaklu dyplomowym "Harper Regan"

PAWEŁ KULIK

PAWEŁ KULIK

Finalista telewizyjnego programu You Can Dance 3/4 edycja . Pierwszy b-boy w polsce w YCD.
Pierwsze kroki na scenie teatralnej miały miejsce w musicalu breakowym na deskach Teatru Powszechnego pod kierownictwem Krzysztofa Szaradowskiego i b-boya Chińczyka Rafała Wilczewskiego ( wielokrotnego mistrza polski w b-boyingu wywodzącego się z elitarnej grupy Scrap Beat )
Jego rodzimą techniką jest b-boying,który towarzyszy mu od zawsze. Niemniej zawsze stara się łączyć i rozszerzać owy styl o techniki z dziedzin akrobatycznych ,gimnastycznych czy sztuk walk jak np. capoeira.
Pierwsze kroki w świecie turniejowym stawiał pod banderą IDO na zawodach i pokazach zwiedzając Europe.